0
Sepetim
[ESC]
Aradığınız ürün bilgilerini giriniz (en az 4 harf).

Kadın Çapraz Çanta

(277 Ürün)
Kadın Günlük Çapraz Çanta Siyahrugan
ST

Kadın Günlük Çapraz Çanta

Siyahrugan
399,99 TL
Kadın Günlük Çapraz Çanta Lacivert
ST

Kadın Günlük Çapraz Çanta

Lacivert
399,99 TL
Kadın Günlük Çapraz Çanta Siyah
ST

Kadın Günlük Çapraz Çanta

Siyah
%24 İndirim
209,99 TL
159,99 TL
Kadın Günlük Çapraz Çanta Pudra
ST

Kadın Günlük Çapraz Çanta

Pudra
%24 İndirim
209,99 TL
159,99 TL
Gold Detaylı Çapraz Çanta Siyah
ST

Gold Detaylı Çapraz Çanta

Siyah
%23 İndirim
299,99 TL
229,99 TL
Kadın Fularlı Tokalı Günlük Çapraz Çanta Bej
ST

Kadın Fularlı Tokalı Günlük Çapraz Çanta

Bej
%30 İndirim
269,99 TL
189,99 TL

Kadın Çapraz Çanta

Kadın çapraz çanta kadınların sık sık tercih ettiği ve kadınlar için büyük bir öneme sahip olan çanta modelleri arasında yer almaktadır. Kadınlar birbirinden farklı renk ve desenlere sahip çeşitli çantalar ile son derece şık bir görünüm elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra çantalar kadınlar için oldukça önemli bir aksesuardır. Çok yönlü ve işlevsel olması kadın çanta modellerinin yoğun bir şekilde talep görmesini sağlamaktadır. Kadın kıyafetlerini tamamlayan bir özelliğe sahip olan kadın çapraz çanta modelleri bunun yanı sıra kadınların ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Postacı çanta olarak da adlandırılabilen kadın çapraz çanta modelleri farklı renk, tasarım ve modeller de tasarlanarak kadınların beğenisine sunuluyor. Adından da anlaşılabileceği gibi bu çantalar çapraz bir şekilde asılan çantalardır. Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan kadın çapraz çanta modelleri konforlu yapısı ile günlük hayatta en sık kullanılan çanta çeşitleri arasında yer almaktadır. bu nedenle kadınların en sık tercih ettiği çanta modelleri arasında söz konusu kadın çanta modelleri yer almaktadır. Bu çantaların yoğun bir şekilde tercih edilmesinin en büyük nedeni ise kullanım kolaylığı ve rahat hareket imkanı sağlıyor olmasıdır. Üstelik bu çanta modelleri ile çantanızı kolay bir şekilde taşıyarak çok rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Konforlu bir alışverişin sırrının çapraz çantalarda olduğunu söyleyebiliriz.

Kadın Çapraz Çanta Modelleri

Kadın çapraz çantaların onlarca farklı modeli bulunuyor. Farklı materyallerin kullanıldığı ve sayede üretilen kadın çapraz çantalar işlevsel bir yapıya sahip olduğu için son derece ilgi çekiyor. Sokak modasını takip eden ve özgür ruhlu kişilerin tercih ettiği modeller arasında yer alan kadın çapraz çanta modelleri salaş giyimin de olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. bunun yanı sıra klasik tarza kıyafetler seçen kadınlar da kadın çapraz çantaları sık sık tercih edebilmektedir.

tozlu.com’un sizler için sunduğu şık ve farklı kadın çapraz çanta modellerini incelediniz mi? İncelemediyseniz hemen inceleyerek kendiniz için en şık çapraz çanta modelini tercih edebilirsiniz. Üstelik 50 TL ve üzeri tutarda alışverişlerinizde ücret kargo fırsatı ile!

Filtrele